Spolupracujeme s osvědčenými zahraničními i lokálními partnery, jejichž produkty a know-how pečlivě vybíráme a ověřujeme.

Využíváme úspěšný, mezinárodně uznávaný model ke změření  firemní kultury.  Díky použití metodiky Denison modelu  získáte  srovnání vaší organizační kultury
1 071 organizací
80+ průmysly v České republice
16 zemí, které odpověděli
476 000 respondentů.

Společnost Hogan Assessments je mezinárodní autoritou v hodnocení osobnosti a organizačním poradenství. Psychodiagnostika Hogan už více než 30 let pomáhá firmám snižovat fluktuaci a zvyšovat produktivitu díky výběru správných lidí, rozvoje talentů a hodnocení potenciálu zaměstnanců.

Video Arts vzdělává lidi  zábavně a s humorem.
Lidé si pamatují, co se naučili. To je důvod, proč zábava a humor vždy hrály tak velkou roli ve Video Arts tréninkových videoprogramech. Britská společnost je na trhu více jak 40 let a v České republice je známý už 20 let.

Jsme členem evropské mezinárodní asociace European Training Media Assotiation, díky které spolupracují odborníci z více jak 12 evropských zemí a pravidelně sdílejí své zkušenosti a vyvíjejí nové produkty.

Dánské koučovací karty Dialoogle jsou kreativním  facilitačním nástrojem, který pomáhá nastartovat, rozlišovat a kvalifikovat komunikaci jednotlivců i celých skupin.

Jsou ideálním nástrojem pro:

  • TRENÉRY, LEKTORY A FACILITÁTORY
  • KOUČE
  • PSYCHOLOGY
  • HR KONZULTANTY A MANAŽERY

a pro všechny, kdo usilují o zlepšení kvality konverzace v libovolném kontextu a potřebují poměrně v krátkém čase „rozmluvit“ jednotlivce i celé skupiny. Karty lze používat také pro rozvoj obchodní strategie a vize, sdílené hodnoty, hodnocení výkonu, řešení konfliktů.