Jsme profesionální tým zaměřený na analýzu současného stavu a uskutečnění změny. Pomáháme v ní našim klientům již více než 20 let. Baví nás nacházet smysl v nepřehledných situacích a být u jasných a reálných kroků našich klientů.

Během naší  praxe se setkáváme se s lidmi ve firmách, manažery, realizovali jsme stovky kurzů komunikačních a manažerských dovedností, řešili jsme problémy výkonnosti, motivace, fluktuace zaměstnanců.

Stále častěji si uvědomujeme, že to po čem naši klienti volají je zprůchodnění cest, které brání ve spolupráci v týmech, spolupráci nadřízených s podřízenými a hlavně spokojenosti zákazníka.

Všimli jsme si , že k nastartování takové změny stačí na první pohled velmi málo: na chvíli se zastavit a začít se vzájemně poslouchat a respektovat.

A tak jsme začali tento prostor aktivně vytvářet a přistupovat k řešení problémů z hlediska celého systému a nikoli pouze z hlediska jednotlivců.

A PROTO nenabízíme pouze školení dovedností, ale nejprve se ptáme a nasloucháme a řídíme strukturovanou diskuzi uvnitř vaší firmy, diskuzi s jasně dohodnutými pravidly a výstupy.

Až konečně víme, co pro vás můžeme udělat a co potřebujete udělat vy.

Irena Konečná
+420777 900 282
irena@zareaconsulting.cz
Dana Kodesová
+420 777 953 489
dana@zareaconsulting.cz